Hogwarts Diyarları.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Diyarları.

Yeter ki en karanlık anınımızda, ışığı açmayı unutmayalım.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cehennemde Balo Geceleri

4 posters
YazarMesaj
Amphitrite
Mod
Amphitrite

Cehennemde Balo Geceleri Empty
MesajKonu: Cehennemde Balo Geceleri   Cehennemde Balo Geceleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 12:21 pm

Alacakaranlık Serisinin yazarı STEPHENIE MEYER , MEG CABOT, KIM HARRISON , LAUREN MYRRACLE ve MICHELE JAFFE gibi olağanüstü yazarların kaleminden yazılan bu beş hikaye sizi karanlığın entrikalarıyla sarsacak, aşkın en tutkulu haliyle içinizi ısıtacak ve çarpıcı kurgusuyla sizi esir edecek.

CEHENNEMDE BALO GECELERİ sürprizlerle dolu… Baloda kiminle dans edeceğinizi düşünmeyi bırakın çünkü vampirler, melekler ve şeytanlar sizi bekliyor… En ateşli ve en etkileyici halleriyle… En korkunç ve en gizemli hikayeleriyle… En aşık ve en düşman gözleriyle…

Bu etkileyici derlemede, yazarlar balo gecelerini yeni bir seviyeye, karanlığın büyülü mertebesine taşıyor. Kara Melek ile dans etmeniz hiçbir şey ile kıyaslanamaz ve bu melek o gün ne kadar ateşli göründüğünüzü söylemek için orada değildir.

KIYAFETİNİZİ HAZIRLAYIN, BALOYA DAVETLİSİNİZ!

Yalnız, unutmayın balo gecemiz cehennemde!

Kitabın ismi ilgimi çekti ve hiç incelemeden aldım eve geldiğimde okumaya başladım ve ertesi gün kitabı bitirdim.Çevremdeki hemen herkese tavsiye ettim size de tavsiye ederim...
Beth
Mod
Beth

MesajKonu: Geri: Cehennemde Balo Geceleri   Cehennemde Balo Geceleri Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:28 pm

Sıkıcı bir kitaptı
http://percyjackson.forummum.com
halin
Admin
halin

MesajKonu: Geri: Cehennemde Balo Geceleri   Cehennemde Balo Geceleri Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:37 pm

ben de okudum bu kitabı ama sırf elimde kitap kalmadığı için okumak zorunda kaldım, yoksa hiç okumazdım, çok sıkıcı bir kitaptı
tmm bazı kurgular iyiydi ama bir kitabı sadece kurgular güzel yapamaz bence Sad
Boreas
Admin
Boreas

MesajKonu: Geri: Cehennemde Balo Geceleri   Cehennemde Balo Geceleri Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 2:01 pm

Anaam! Ben bunu okudum! İğrençti ..
http://hgwb.yetkinforum.com/forum.htm
Amphitrite
Mod
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Cehennemde Balo Geceleri   Cehennemde Balo Geceleri Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 2:45 pm

ben beğendim ama yinede alırken beklediğim çıkmadı

Cehennemde Balo Geceleri
1 sayfadaki 1 sayfası