Hogwarts Diyarları.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Diyarları.

Yeter ki en karanlık anınımızda, ışığı açmayı unutmayalım.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vizyondakiler..

3 posters
YazarMesaj
halin
Admin
halin

Vizyondakiler.. Empty
MesajKonu: Vizyondakiler..   Vizyondakiler.. Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 7:54 pm

arkadaşlar bu başlığı vizyondaki filmler üzerinde konuşmak için açıyorum Very Happy
hepimize hayırlı uğurlu olsun Very Happy
lessien taralom
Mod
lessien taralom

Vizyondakiler.. Empty
MesajKonu: Geri: Vizyondakiler..   Vizyondakiler.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 7:46 pm

ayın 20sinde yeni ay vizyondaymış duyunca uçtum Smile
CrystaL
Admin
CrystaL

Vizyondakiler.. Empty
MesajKonu: Geri: Vizyondakiler..   Vizyondakiler.. Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 4:23 pm

Ben biraz aratırdım Rolling Eyes

Dönüşüm

Ne Te Retourne Pas / Don’t Look Back

Bir yazar olan Jeanne, bir fotoğrafın izinde İtalya’ya gider, burada bir kadının peşine düşer ve bu kadına dönüştüğünü fark eder.

Zamanın Tozu

I skoni tou hronou / The Dust of Time

Yunan asıllı Amerikalı yönetmen A, Roma'da hem kendisinin hem ailesinin öyküsünü anlatan bir film yapmaktadır. Öykü, İtalya, Almanya, Rusya, Kazakistan, Kanada ve ABD'de geçmektedir.

Abimm

Abimm, İstanbul'dan Marmaris'e uzanan, Türkiye'nin en güzel yollarında Yeşeren bir kardeşlik hikayesidir.

Adını Sen Koy

Can,delice sevdiği Aybige ile bir hafta sonra evlenecektir. Ama hayatının kadınını çocukluk arkadaşı Ilgaz’la tanıştırdığında, garip bir şey olur.

Türkler Çıldırmış Olmalı: Görev Afrika

Teknesiyle dünya turuna çıkan Türkiye’nin en zengin ve ünlü Türk işadamını kaçıran Somalili korsanlara karşı Türkiye’den gönderilen özel ekibin maceraları.

Neşeli Hayat

Neşeli Hayat, kış aylarında İstinye Park ve Reşitpaşa mahallesi ile İstanbul’un çeşitli mekânlarında çekildi.

Disney'in Yeni Yıl Şarkısı

A Christmas Carol

Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez

Kurtlar Vadisi: Gladio

İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır.

Köfte Yağmuru

Cloudy With A Chance Of Meatballs

Mucit Flint’in suyu yiyeceğe dönüştürmek için tasarladığı makinesi istediği gibi çalışmaz ve arızalanır.

7 Kocalı Hürmüz

1800'lü yılların sonlarında İstanbul Taşkasap’ta yaşayan Hürmüz, değişik mesleklerden altı kişiyle hiçbir yasal yanı olmadan evlenmiştir.

Vizyondakiler..
1 sayfadaki 1 sayfası